Metal / Narzędzia precyzyjne

Asortyment firmy TYROLIT w zakresie obróbki metalu i narzędzi precyzyjnych obejmuje liczne zaawansowane technicznie produkty do wielorakich zastosowań – od obróbki precyzyjnej w przemyśle silników i przekładni, aż po produkcję ściernic do cięcia o średnicy do 2000 mm dla przemysłu stalowego. Ponadto TYROLIT oferuje kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych zastosowań.

 


Odnoszące sukcesy firmy oczekują od swoich partnerów nie tylko doskonałego produktu, ale również specjalistycznej wiedzy na temat procesów i kompleksowych usług doradczych odpowiadających ich różnym wymaganiom. Skoncentrowanie wyłącznie na produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości narzędzi już nie jest wystarczające.

  • Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży jest gotowy udzielić wsparcia w dziedzinie obróbki metalu i narzędzi precyzyjnych. Dzięki olbrzymiej wiedzy specjalistycznej na temat procesów jesteśmy w stanie zaoferować trwałe rozwiązania, które odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów pod względem technicznym i biznesowym.
  • 62 pracowników na całym świecie zaangażowanych w obszar techniki zastosowania zapewnia na miejscu rozwiązania spełniające bieżące wymagania klientów. Wszyscy pracownicy w różnych krajach są w ścisłym kontakcie z główną siedzibą w Austrii, która udziela im wsparcia we wszelkich kwestiach technicznych.