Usługi dla dystrybutorów

System prezentacji

 

Sprzedawaj produkty zamiast je magazynować.

Inteligentny system prezentacji może stanowić największy potencjał sprzedaży. Tyrolit oferuje wszystkie rodzaje stojaków ekspozycyjnych, które umożliwiają przejrzystą prezentację produktów wg naszego oznakowania kolorami i kategorii jakości.

Ten system cechuje elastyczność. Można go również wykorzystywać, zachowując własny sposób prezentacji, ponieważ większość tabliczek jest mocowana za pomocą pasków magnetycznych.

Te tabliczki można przyciąć do odpowiedniej wielkości. Jeżeli zainteresowała cię nasza oferta, kieruj zapytania do osoby do kontaktów w firmie Tyrolit.

TYROLIT Trade Academy

 

Większa wiedza oznacza lepszą sprzedaż

Tyrolit Trade Academy jest programem szkoleniowym przeznaczonym dla naszych partnerów. Cel jest jasny – pogłębienie wiadomości na temat przemysłowych materiałów ściernych w celu stworzenia podstaw dla uzyskania lepszych wskaźników sprzedaży i rentowności. Szkolenie jest podzielone na trzy różne poziomy i obejmuje również przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa. Poziomy uwzględniają wszystkie obszary: od podstawowych

informacji na temat produktów po zaawansowane wiadomości, które umożliwiają sprzedaż rozwiązań. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat i świadectwo ukończenia szkolenia.

Umiejętność sprzedaży produktów Premium w oparciu o rozmowę na temat prezentowanych przez nie wartości przyczyni się do zwiększenia zysku i sprawi, że cena nie będzie decydującym kryterium przy ich wyborze. To szkolenie przybliży taką metodę sprzedaży. Przekonujące analizy produktywności i kalkulacje oszczędności kosztów przyczynią się do zwiększenia lojalności klientów. Kolejną korzyść płynącą z naszej Akademii stanowią wyższe wskaźniki sprzedaży, które można uzyskać dzięki umiejętności sprzedaży wartości i profesjonalnego prezentowania

wyników. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z twoim przedstawicielem.

NexMart

 

Kup narzędzia TYROLIT, korzystając z wiodącej w Europie platformy branżowej – nexMart jest niezależnym portalem handlu specjalistycznego, prowadzonym i rozwijanym wspólnie przez branżę przemysłową i handlową. Priorytetowym celem nexMart jest zapewnienie ekonomicznych korzyści wszystkim użytkownikom.

Użytkownicy platformy nexMart mogą wpłynąć na długoterminowe obniżenie kosztów procesowych w ramach całego łańcucha wartości. Portal jest neutralnym pośrednikiem między handlowcami i dostawcami w branży narzędzi, okuć, wyrobów żelaznych, narzędzi ogrodniczych i w innych dziedzinach technicznych

Do portalu