Globalna sieć

Liczby i fakty dotyczące koncernu TYROLIT:

Zalety TYROLIT

Grupa TYROLIT jest jednym z wiodących na świecie dostawców narzędzi do szlifowania, cięcia, piłowania, wiercenia i obciągania, jak również systemów narzędzi i urządzeń dla przemysłu budowlanego. TYROLIT jest synonimem innowacyjności, najwyższej jakości produktów i doskonałych usług. Dlatego szerokie kompetencje rodzinnej firmy z Tyrolu są wykorzystywane w branżach na całym świecie.

TYROLIT projektuje narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Lokalne osoby do kontaktów i działające na całym świecie zespoły gwarantują perfekcyjnie świadczone usługi we wszystkich dziedzinach: od etapu planowania na miejscu po konkretną realizację klienci korzystają ze specjalistycznej wiedzy udostępnianej przez firmę TYROLIT. Centrum szkoleniowe TYROLIT dopełnia tę bogatą ofertę.

Liczby i fakty

Sprzedaż: 663 miliony EURO

Pracownicy: 4.000+ na świecie

  • 29 miejsc produkcji w 11 krajach i na 5 kontynentach
  • Własna sieć dystrybucji w Argentynie, Australii, Belgii, Brazylii, Chinach, Danii, Niemczech, Estonii, Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Indiach, Indonezji, Włoszech, Kanadzie, Holandii, Norwegii, Austrii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii, Hiszpanii, RPA, Tajlandii, Czechach, na Węgrzech, w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich
  • Dystrybutorzy w ponad 65 krajach

 

Pobierz broszurę informacją

 

Zakłady produkcyjne i centra dystrybucyjne