Kamień – Ceramika – Szkło

Dostosowane do potrzeb narzędzia diamentowe i rozwiązania szlifierskie do obróbki kamienia, ceramiki i szkła przekonują wyjątkową wydajnością i jakością. Wytwarzane przez Tyrolit produkty do cięcia, kalibrowania, polerowania, obciągania kamieni naturalnych i sztucznych, materiałów ceramicznych i szklanych spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów.

Włoski oddział w miejscowości Thiene (VI), TYROLIT Vincent, jest światową centralą dla sektora kamień – ceramika – szkło. Tam mieści się również jeden z głównych zakładów produkcyjnych. Kolejne zakłady produkcyjne tej branży znajdują się w Brazylii, Austrii, Czechach i Chinach.

Ponadto jednostka biznesowa kamień – ceramika – szkło ma bezpośrednie oddziały sprzedaży w 13 krajach oraz dystrybutorów w wielu innych krajach.

Zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży jest zawsze gotowy udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Bazując na specjalistycznej wiedzy, oferujemy naszym klientom trwałe rozwiązania, które odpowiadają wysokim oczekiwaniom technicznym i biznesowym.